PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=843768}

Bałagan, jaki zostawisz

El desorden que dejas
6,6 9 297
ocen
6,6 10 1 9297
Bałagan, jaki zostawisz
powrót do forum serialu Bałagan, jaki zostawisz

Tytułowy bałagan to chyba odnosi się do sposobu prowadzenia narracji. Ciężko odnaleźć w tym serialu, bo retrospekcje sprzed kilku dni, tygodni czy miesięcy przeplatają się z głównym wątkiem, a do tego główna bohaterka ma koszmary. O ile taka narracja sprawdzi się przy dużym upływie czasu, to przy praktycznie tej samej współczesności, zostawia naprawdę niepotrzebny bałagan.

Fabularnie ten serial też nieco rozczarowuje. Miały być Młode Wilki, miał być thriller, miał być kryminał. Wyszła tania, hiszpańska telenowela. Romanse, zdrady, kłamstwa, nastolatki podkochujące się w MILFach, dyskretny wątek gejowski i nieudane związki.Ten z tamtą, tamta z tamtym i potem na zmianę.

ocenił(a) serial na 7
Mehoweck

Może po prostu napisz "mnie było ciężko odnaleźć się w tej narracji". Ja się w tym odnalazłem świetnie – te równoległe osie czasu były bardzo ciekawe. Fabularnie też nie było najgorzej. Nie wszystkie seriale muszą być arcydziełem, dziełem czy też rewelacją. Są również seriale bardzo dobre, dobre i przyzwoite.

ocenił(a) serial na 7
Mehoweck

Trzeba po prostu oglądać... A nie tylko zerkać czasami na ekran i wszystko jest jasne .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones